+37063366935 info@termodata.lt

Namų removacina, šiltinimo darbai 

Tai ne tik namo apšiltinimas, kuris sumažina šildymo išlaidas 50%, bet ir komfortabilumas leidžiantis mažiau laiko praleisti prie šildymo katilo. Pastato fasado konstrukcijos apsaugomos nuo neigiamo atmosferos poveikio, mažėja galimybė atsirasti pelėsiui bei grybeliui ant vidinio ar išorinio sienos paviršiaus, pagerėja patalpų mikroklimatas. Jūsų namas tampa gražus lyg naujas! 

Pilna namo renovacija

Pamatų ir cokolio apšiltinimas. Tranšėjų kasimas aplink namą, ekstrūdinio putplasčio klijavimas (0,6 m į žemę) ant pamatų, dreifuojančios membranos uždėjimas (hidroizoliacija), užkasimas. Armavimas ir tinklelio įplukdymas (virš žemės iki cokolio profilio), cokolio kampų, angokraščių apsauginių profilių montavimas.

Fasadų apšiltinimas. Cokolio profilio montavimas aplink visą namo perimetrą. Polistirolo arba akmens vatos klijavimas prie namo sienų. Armavimas, tinklelio įplukdymas. Išorinių, vidinių, taip pat aplink langus, duris, garažo vartų kampų formavimas su deformaciniais apsauginiais profiliais. Lietaus nulašėjimo profiliai virš lango angokraščio. Antro, išlyginamojo sluoksnio, dengimas.

Apdaila. Išlyginto fasado gruntavimas (bespalvis arba su spalva), dekoratyvinis tinkavimas pagal pasirinktą tinko rūšį (mineralinis su dažymu, akrilinis, silikoninis su spalva). Struktūra – lietutis, samanėlė, cokolio paviršiui taikytinas mozaikinis tinkas (atsparesnis mechaniniams pažeidimams, elastingesnis, tvirtesnis).

Verta rinktis mus, nes:

  • Dirbame su kokybiškiausiomis medžiagomis, tik pagal gamintojų reikalaujamas technologijas;
  • Suteikiame 5 metų garantiją;
  • Nemokamai konsultuojame- parenkame/patariame tinkamiausią šiltinimo būdą (medžiagos, apdailos tinko rūšis, spalva ir kt.);
  • Nemokamai skaičiuojame- išmatuojame darbo plotą, parenkame reikalingus medžiagų kiekius, pateikiame darbų ir medžiagų sąmatą;
  • Kokybės kontrolė- į darbų kainą įeina pastato sandarumo tyrimas. Tai puikus būdas įrodyti klientui namo būklę prieš renovaciją ir kaip pasikeičia situacija po renovacijos. Plačiau skiltyje”Pastatų sandarumo tyrimai”

Dirbame su mūsų arba kliento medžiagomis. Atsivežame savo pastolius (tveriame ir ardome patys).
Darbų terminas (iki 250 kv. m., iki 7 metrų aukščio standartinės architektūros pastatui) apie mėnesis.
Giežtai laikomės duoto žodžio, sutartų sąlygų, darbo terminų, darbo kultūros.

Puiki kokybė už gerą kainą!