+37063366935 info@termodata.lt

PASTATŲ DIAGNOSTIKA

Šilumai brangstant, kas yra neišvengiama, žmonės ieško būdų kaip sumažinti išlaidas energijos suvartojimui, šeimos gerbūviui, galų gale kaip pasiekti, kad namai taptų jaukūs.

Kainoms kylant į viršų, daugelis Lietuvos gyventojų imasi neatidėliotinų pakeitimų savo namuose, įmonėse, bendruomenėse. Tai yra pastatų renovavimas, konstrukcijų apšiltinimas, naujų pastatų statymas. Bet šiam svarbiam pasiryžimui reikia tinkamos ir adekvačios konsultacijos.

Mes informuojame Jus, profesionalių tyrimų pagalba, kur yra ir kur gali atsirasti problema, Jūsų renovuojamame, statomame ar gyvenamame pastate!

Pastatų diagnostika atliekama dviem etapais:
Kada ir kodėl reikia atlikti pastatų diagnostiką?
  • Statybos metu. Kokybės ir tinkamai atliktų darbų auditas. Diagnostika atliekama prieš apdailą (sumontuoti langai, išorės durys, įrengta garo izoliacija).
  • Perkant būstą. Gaukite informaciją, apie perkamo namo, buto būklę. Sužinosite šiluminius parametrus ir nuostolius, konstrukcijų kokybę esamu laiku t.y. puikus būdas nuspręsti ar būstas tikrai atitinka kainos ir kokybės santykį.
  • Ruošiantis renovacijai. Atlikus pastato diagnostiką apsispręsite ir gausite profesionalią, tikslią informaciją kur, kaip ir kada reikia šiltinti savo būstą.
  • Galvojate, kad mokate per daug už šildymą? Mes Jums pasakysime ar verta ir kaip atlikti šiltinimo darbus, kad Jūs mokėtumėte mažiau!